Главная  | Энергосберегающие технологии | Экономия воды (70-90%), с помощью немецких аэраторов.


Принцип работы и особенности применения аэраторов


Принцип работы и особенности применения аэраторов
увеличитьОбсудить продукт (0 мнений)
Версия для печати Версия для печати

Внимание: пожалуйста уточняйте спецификацию конкретной модели с менеджером нашей компании

Детальное описание товара


а. Нагрівальний елемент - газовий котел.

На крані мийки кухні в основному встановлюється червоний аератор, якщо протока води вище 11 л / хв і зелений, якщо нижче 11 л / хв (все установки здійснювати пробно), тому що газовий котел має датчик протоку і якщо датчик протоку не побачить достатній кылькости води , то він не включить газ. Кількості необхідного газу котел дасть, стільки, скільки необхідно, щоб нагрівати Вашу воду до потрібної температура, що також дає суттєву економію газу. Основа мийки - миття посуду.

На крані умивальника у ванній - аератор червоного або зеленого кольору, причина та ж (датчик протоку).

 б. Нагрівальний елемент - газова колонка.

На крані мийки кухні в основному встановлюється червоний аератор - протока води вище 11 л / хв і зелений, якщо нижче 11л / хв (все установки здійснювати пробно). Регулювання ступеня нагріву води при певному протоці здійснюється вручну. Кількості необхідного газу дасть, стільки, скільки необхідно нагрівати Вашу воду до потрібної температура, що також дає суттєву економію. Основа мийки - миття посуду

На крані умивальника у ванній - аератор червоного кольору.

 в. Нагрівальний елемент - бойлер.

На крані мийки кухні і умивальника в основному встановлюється червоний аератор - при будь-якому протоці води Вода в бойлері вже нагріта до необхідної температури і від протоки не залежить. Основа мийки - миття посуду, червоний аератор дозволяє це зробити ефективно.

 г. Центральне ГВС (наявність лічильника води)

На крані мийки кухні і умивальника в основному встановлюється червоний аератор - при будь-якому протоці води Вода вже нагріта до необхідної температури і від протоки не залежить. Основа мийки - миття посуду, червоний аератор дозволяє це зробити ефективно.

                             д. Холодне водопостачання (громадський туалет).

На крані умивальника в громадському туалеті встановлюється помаранчевий аератор. Потік води 2,5-3 л / хв, що цілком достатньо помити руки і ефективно заощадити 90% води.

 

Обслуговування аератора.

Зовнішній корпус аератора - хромована латунь. Сам аератор повністю пластмасовий, що забезпечує тривалий термін служби (він не іржавіє, як прості аератори), а також верхня сіточка оброблена більш тонким шліфуванням, що дає можливість 3-4 рази менше відкладатися вапняного розчину. Для видалення утворився вапняного нальоту, внутрішній (пластмасовий) аератор опускається в оцтову або лимонну кислоту на 3-4 години. Після цього встановлюється назад в кран.

 
+

Есть вопросы по Принцип работы и особенности применения аэраторов?

   
Спрашивайте, мы обязательно Вам ответим.

Ваше имя:

Email:

Запрос дополнительной информации по Принцип работы и особенности применения аэраторов: